O nas

Akademickie Centrum Kształcenia EDUPORT to coś więcej niż zwykłe kursy maturalne. To przede wszystkim nowa jakość na rynku edukacyjnym. Tutaj jesteśmy rodziną doktorantów i wykładowców akademickich chcących zerwać z szablonowością szkoły, monotonii i tym samym dać najwyższy poziom zaufania i wykształcenia. Jeśli myślisz, że czas spędzony z nami opierać się będzie na piciu kawy i bujaniu w chmurach, tak jak w innych szkołach,  to lepiej tutaj nie przychodź. Przygotowanie do matury to ciężka praca i bądźcie przekonani, że będziecie nią zasypywani.

Tworząc EDUPORT założyliśmy, że nigdy NIE BĘDZIE TYPOWO i POSPOLICIE. Uderzamy mocno i trafnie, teorię łączymy z akademicką praktyką, wychodzimy poza mury naszego centrum. Prowadzimy także zajęcia z:

- WOSu w siedzibie partii politycznych
–  historii w muzeum
–  chemii w laboratorium
–  polskiego w bibliotece
–  filozofii na uniwersytecie
–  angielskiego w konsulacie
biologii w parku

Uznaliśmy, że multimedialne mapy, obejrzenie filmu, czy posłuchanie muzyki to zdecydowanie za mało, a nauka ma iść w parze ze zrozumieniem świata jaki nas otacza. To właśnie dlatego powstał EDUPORT – DLA CIEBIE !

16 955 pings

Skip to comment form


    Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 262788 bytes) in /home/users/talented/public_html/eduport.com.pl/wp-includes/comment-template.php on line 1797